Vesti Košarka / Košarka (m): Pobeda Gornjomilanovčana u „Brezi“

Utakmica 2. kola Druge muške regionalne lige – grupa Zapad 1 između KK „GM 032“ iz Gornjeg Milanovca i KK „Sloga“ iz Požege završena je pobedom domaće ekipe rezultatom 72:67.

Već u prvih par minuta susreta bilo je jasno da će košarkaši KK „GM 032“ zabeležiti pobedu. Prvi period igre domaći su rešili u svoju korist rezultatom 25:14.

I drugi deo igre pripao je ekipi iz Gornjeg Milanovca. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 42:27.

Nastavak susreta doneo je blagu dozu opuštanja u redovima domaćina, pri čemu su šansu dobili i igrači sa manjom minutažom, što igrači „Sloge“ uspešno koriste. Treća četvrtina pripala je gostima koji su ovu deonicu igre rešili u svoju korist rezultatom 19:24.

I poslednji period igre pripao je gostima, koji su četvrtu četvrtinu dobili rezultatom 11:16.

U narednom, 3. kolu košarkaši KK „GM 032“ gostuju u Užicu ekipi KK „Play Off“.