Vesti Košarka / Košarka (m): Poraz Gornjomilanovčana u hali „Breza“

Utakmica 14. kola Druge muške regionalne lige – Zapad 1 između KK „GM 032“ iz Gornjeg Milanovca i KK „Play Off“ iz Užica odigrana je u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu.

U prvom periodu igre Gornjomilanovčani su pružili bolju igru i ovaj deo susreta rešili u svoju korist rezultatom 16:12.

Druga četvrtina protekla je u ravnopravnoj igri obe ekipe, a završena je sa pola koša prednosti za goste (10:11), tako da se na pauzu otišlo sa rezultatom 26:23.

U nastavku susreta znato bolja igra Užičana. Ekipa „Play Off“ je, pre svega, kvalitetnom odbranom, uspela da napravi osetniju rezultatsku razliku već nakon treće četvrtine (09:23). Nakon 30 minuta susreta na semaforu je stajalo 35:46.

Posednja deonica meča pripala je, takođe, gostujućoj ekipi. Užičani su četvrtu četvrtinu rešili u svoju korist rezultatom 16:21, za konačnih 51:67.