Vesti Košarka / Košarka (m): Poraz u dramatičnoj završnici

Sinoć je u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu, odigrana zaostala utakmica 6. kola Druge muške regionalne lige – grupa Zapad između KK „GM 032“ iz Gornjeg Milanovca i KK „Ivanjica“ iz Ivanjice.

Velika boriba i rezultatska neizvesnost bili su prisutni tokom čitavog toka susreta. Prva četvrtina pripala je gostima, koji su nakon prvih 10 minuta susreta imali prednost od 3 poena (22:25).

I druga deonica igre pripala je Ivanjičanima i to minimalnom rezultatskom razlikom (14:15).

U nastavku susreta bolja igra domaćih košarkaša koji uspevaju da treći period igre reše u svoju korist rezultatom 20:19.

Poslednja četvrtina susreta donela je i najviše uzbuđenja. Našim košarkašima nedostajalo je malo sreće da zabeleže novu pobedu iako su ovaj deo igre dobili rezultatom 18:16. Srećnija i spretnija ekipa „Ivanjice“ slavila je rezultatom 74:75 i odnela 2 boda sa „vrućeg“ gostovanja u Gornjem Milanovcu.

KK „GM 032“: Vujanović (k) 2, Jovanović M, Pavlica, Damljanović 24, Petković 17, Glišović 11, Mijailović 17, Dražević 3, Jovanović B, Simović, Jovanović K, Novaković. Trener: M. Pavletić

KK „Ivanjica“: Davidović 9, Jelić 6, Radulović 18, Marjanović, Kolarević, Bojović 2, Grujić, Tošić 34, Mihailović 4, Drašković 2. Trener: Z. Glintić

Sudije: Đ. Dulović i D. Kapetanović iz Čačka

Delegat: S. Kovačević iz Čačka