Vesti Košarka / Košarka: Nova pobeda Gornjomilanovčana

Utakmica 8. kola Druge regionalne lige za košarkaše – grupa Zapad između KK „GM 032“ iz Gornjeg Milanovca i KK „Čačak 94“ iz Čačka odigrana je sinoć u sportskoj hali „Breza“ u Gornjem Milanovcu.

Početak susreta pripao je Čačanima, koji su nakon prve deonice igre stekli prednost od 5 poena (15:20).

U drugoj četvrtini domaći košarkaši uspevaju da ublaže prednost komšija i taj deo meča rešavaju u svoju korist rezultatom 16:13, tako da se na poluvreme otišlo sa rezultatom 31:33 u korist gostujuće ekipe.

Treća četvrtina je, takođe, pripala ekipi „Čačak 94“. Gosti su ovaj deo meča rešili u svoju korist rezultatom 11:16 i u poslednju deonicu ušli sa prednošću od 7 poena (42:49).

Poslednji period igre obeležila je fenomenalna igra Gornjomilanovčana. Nakon velike borbe i požrtvovanja uspeli su da sustignu prednost Čačana i četvrtu četvrtinu dobiju rezultatom 18:05.

Meč je završen rezultatom 60:54 u korist košarkaša KK „GM 032“.