Vesti Futsal / Futsal: Goleada u „Brezi“

Fudbaleri FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca zabeležili su ubedlјivu pobedu, pred svojim navijačima u hali „Breza“, u utakmici 14. kola Treće futsal lige Srbije.

Protivnik je bila ekipa „Zlatar 33“ iz Nove Varoši, koja se nalazi na sredini prvenstvene tabele.

Domaći su od samog početka susreta krenuli silovito i već posle 20 minuta igre imali prednost od 3:0.

U nastavku susreta „Cirkuzanti“ pojačavaju ritam igre i do kraja susreta uspevaju da postignu još 5 pogodaka.

Strelci na ovom meču bili su Rosić u 11. minutu, Jeremić u 18, Vukašinović u 18, Bulatović u 21. i 24. minutu, Urošević u 32. i 40. minutu i Petrović J. u 36. minutu susreta.

FK „Metalac Kolorado“: Milenković, Vukašinović, Petrović J, Bulatović, Urošević, Topalović, Bajić, Arsenijević, Rosić, Cvetković, Đorđević, Petrović P, Jeremić, Milanković.

KMF „Zlatar 33“: Golubović, Gordić, Marinović, Čkonjević, Pantović, Laković.

Ovom pobedom Gornjomilanovčani su zadržali istu bodovnu prednost u odnosu na najbližeg pratioca na tabeli i korak su bliže plasmanu u Drugu futsal ligu.