Vesti Futsal / Futsal: Trijumf „Cirkuzanata“ u derbiju

Derbi meč 11. kola Treće futsal lige Srbije – Zapad odigran je proteklog vikenda u sportskoj hali „Breza“, a sastali su se FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „Župski Rubin“ iz Prijepolјa.

Izuzetno borben duel sa malo prilika za pogodak pripao je „Cirkuzantima“, koji su ovim trijumfom stekli 9 bodova razlike u odnosu na drugoplasirani „Župski Rubin“.

Prvo poluvreme proteklo je u ravnopravnoj borbi oba protivnika i nakon prvih 20 minuta mreže su mirovale.

U nastavku susreta domaći bolјa igra domaće ekipe, koja je krunisana golovima Vukašinovića u 34. minutu i Bulatovića u 37. minutu susreta za konačnih 2:0.

Metalac Kolorado: Milenković, Vukašinović, Jeremić, Bulatović, Rosić, Topalović, Bajić, Arsenijević, Nikolić, Cvetković.

Župski Rubin: Nestorović, Radivojević, Kahrović, Rondić, Radaković, Sredojević, Malagić, Bećirović, Prišonjak, Ćatić.