Vesti Futsal / Futsal: Bod u komšijskom derbiju

Utakmica 3. kola Treće futsal lige Srbije između FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „Borac“ iz Čačka završena je podelom bodova.

Čačani su bolje otvorili meč i u 12. minutu, golom Spasojevića, došli do prednosti od 1:0. Dva minuta pre odlaska na odmor Rosić je izjednačio.

Fudbaleri „Borca“ u 23. minutu ponovo dolaze do prednosti golom Vojinovića, da bi Urošević u 30. minutu postavio konačan rezultat – 2:2.

FK „Metalac Kolorado“: Koljajić, Vukašinović, Rosić, Urošević, Petrović, Milanković, Arsenijević, Jeremić, Đorđević, Jakšić, Čepić, Nikolić.

KMF „Borac“: Kuzmanović, Anev, Glišović, Milićević, Spasojević, Vojinović, Jovanović, Tadić, Janković, Kaličanin.

U narednom kolu, predstojećeg vikenda, „Cirkuzanti“ dočekuju KMF „Olimp“ iz Vrnjačke Banje.