Vesti Futsal / Deseti dan „Trofeja Gornjeg Milanovca 2017“ – Četvrtfinale

Preostali četvrtfinalni dueli na turniru u futsalu „Trofej Gornjeg Milanovca 2017“ odigrani su večeras u sportskoj hali „Breza“, tako da su kompletirani i svi polufinalni parovi.

Sve rezultate i tabele možete pratiti klikom na link: rezultati i tabele

U prvom meču večerašnjeg programa sastale su se ekipe „IIS Materijal Hendling“, koja je u svojoj grupi imala stopostotan učinak i „RP Štamparija“, koja je kao jedna od dve najbolјe trećeplasirane ekipe prošla u četvrtfinale. „RP Štamparija“ je u ovom meču pružila najbolјu partiju na ovogodišnjem turniru i zabeležila pobedu rezultatom 0:4 (poluvreme 0:1), kojom je postala treći polufinalista u konkurenciji juniora.

Poslednji četvrtfinalni duel u juniorskoj konkurenciji odigrale su ekipe „Kumovi“ i „Tehnoplast“. „Kumovi“ su bolјe „otvorili“ meč i na poluvreme otišli sa prednošću od 3:1. Nastavak susreta protekao je u mirnijoj igri. Mreže su mirovale sve do poslednjeg minuta meča, kada su „Kumovi“ pogodili za konačnih 4:1.

Prvi večerašnji meč u seniorskoj konkurenciji odigrale su ekipe „Autoinport“ iz Gornjeg Milanovca i „Transport Gruža“ iz Gruže. Uprkos konstantnoj terenskoj inicijativi Gornjomilanovčana u prvih 20 minuta, gosti su iskoristili grešku golmana „Autoinporta“ i otišli na predah sa golom prednosti. U nastavku susreta slična slika na terenu. „Gruža Transport“, rutinskom igrom, kada su domaći krenuli na sve ili ništa, uspeva da postigne još tri pogotka za konačnih 0:4.

Poslednji večerašnji duel, ujedno i poslednji četvrtfinalni meč u seniorskoj konkurenciji odigrale su ekipe „GMV Dental“ iz Gornjeg Milanovca i „Maks Bet“ iz Ivanjice. Ivanjičani su od samog starta krenuli silovito, što je rezultiralo prednošću od 0:3 nakon prvih 20 minuta igre. Nastavak utakmice protekao je u rutinskoj igri ekipe „Maks Bet“, koja je još tri puta tresla mrežu domaćih za konačnih i ubedlјivih 0:6.