Vesti Futsal / Sedmi dan „Trofeja Gornjeg Milanovca 2017“ – 21. decembar

Nakon dvodnevne pauze nastavlјeno je takmičenje po grupama na turniru u futsalu „Trofej Gornjeg Milanovca 2017“, koji se igra u sportskoj hali „Breza“ od 13. do 26. decembra 2017. godine.

Sve rezultate i tabele možete pratiti klikom na link: rezultati i tabele

Raspored odigravanja utakmica na turniru možete videti i preuzeti klikom na sledeći link: dokumenta/rasporedturnir2017.pdf

Sedmog dana turnira odigrane su po tri utakmice u obe konkurencije, jer je meč juniora između ekipa „Picerija King“ i „Kafe Central“ sa petka pomeren na četvrtak.

Upravo je taj meč otvorio sinoćni program. Favorit u ovom duelu, ekipa „Kafe Central“, nije dozvolila iznenađenje i pobedom od 2:5 (poluvreme 0:2) obezbedila plasman u četvrtfinale.

Drugi duel u juniorskoj konkurenciji odigran je, takođe, u grupi A, a sastale su se ekipe „IIS Materijal Hendling“ i „Pivce za živce“. „Domaćin“ je, teže nego što se očekivalo, uspeo da zabeleži pobedu rezultatom 2:1 (poluvreme 2:1) i sa stopostotnim učinkom u grupi čeka protivnika u četvrtfinalu.

Derbi meč grupe B u juniorskoj konkurenciji odigrale su ekipe „Tehno Kar“ i „Tehnoplast“. Ekipa „Tehno Kar“ je odigrala još jednu odličnu utakmicu i slavila rezultatom 7:2 (poluvreme 4:1).

Izuzetno uzbudlјiv i atraktivan meč odigrale su ekipe „Servis Dragićević“ i „BB KOM“, koje se nadmeću u grupi C. Mnogo borbe, duela i rezultatskih preokreta obeležili su ovaj meč. U poslednjim minutima meča ekipa „Servis Dragićević“ je uspela da „prelomi“ meč i reši u svoju korist rezultaom 6:4 (poluvreme 2:3), tako da se čekao ishod poslednjeg meča u grupi za konačan plasman.

Najveće iznenađenje sinoćnjeg programa priredila je ekipa „GMV Dental“. U poslednjem duelu u grupi C, odlično igrom, savladali su prvoplasiranu ekipu na tabeli – „Radović Transport“ i plasirali se u završnu fazu turnira.

Poslednji duel sinoćnjeg programa odigran je u okviru grupe D između ekipa „Metalac Kolorado“ i „Autoinport“. Možda i najinteresantniji meč večeri završen je podelom bodova. Ovaj remi omogućio je obema ekipama da se nađu u eliminacionoj fazi turnira. Konačan rezultat susreta bio je 3:3 (poluvreme 2:1).