Vesti Futsal / Šesti dan „Trofeja Gornjeg Milanovca 2017“ – 18. decembar

Bliži se kraju takmičenje po grupama na „Trofeju Gornjeg Milanovca 2017“. Šestog dana turnira odigrane su dve utakmice u juniorskoj i tri u seniorskoj konkurenciji.

Sve rezultate i tabele možete pratiti klikom na link: rezultati i tabele

Raspored odigravanja utakmica na turniru možete videti i preuzeti klikom na sledeći link: dokumenta/rasporedturnir2017.pdf

Prvi meč večeri odigran je u juniorskoj konkurenciji. U okviru grupe C sastale su se ekipe „Kumovi“ i „Rosoneri“. „Kumovi“ su pružili još jednu odličnu partiju na turniru i zabeležili još jednu ubedlјivu pobedu za stopostotan učinak u grupnoj fazi i plasman u četvrtfinale. Rezultat utakmice bio je 13:3 (poluvreme 5:0).

U grupi A za juniore snage su odmerile ekipe „IIS Materijal Handling“ i „Caffe Central“. Prvo poluvreme proteklo je u ravnopravnoj igri oba protivnika (2:2). U nastavku je samo ekipa „IIS Materijal Handling“ postojala na terenu. „Domaćini“ su slavili rezultatom 6:2 za proboj na prvo mesto na tabeli.

Prvi meč u seniorskoj konkurenciji odigran je između ekipa „Metalac Kolorado“ i „Novi Drugari“. Favorit nije dozvolio iznenađenje i zasluženo je slavio. „Metalac Kolorado“ je zabeležio pobedu rezultatom 6:0, sa kojom se izborio za čelnu poziciju u grupi D.

Još jedan duel u grupi D odigrale su ekipe „Autoinport“ i „Helios“. Meč pun dinamike, jakih duela, borben i neizvestan završen je podelom bodova (2:2), iako je „domaćin“ na poluvreme otišao sa prednošću 2:0.

Poslednji meč sinoćnjeg programa odigran je u okviru grupe A. Sastale su se ekipe „Metalac Kolorado Old School“ i „Caffe Trim“. Nakon izjednačenog prog poluvremena (3:3), nastavak susreta u potpunosti je pripao ekipi „Caffe Trim“ koja je pobedila rezultatom 5:11 i čeka ishod poslednjeg duela u grupi za eventualni prolaz dalјe.

Danas i sutra je pauza na turniru „Trofej Gornjeg Milanovca 2017“. Takmičenje po grupama nastavlјa se u četvrtak, 21. decembra 2017. godine.