Vesti Futsal / Futsal: Ubedljiva pobeda u derbiju

Derbi meč 5. kola Druge futsal lige Srbije između FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „Vinter Sport“ iz Niša odigran je prethodnog vikenda u sportskoj hali „Breza“.

Prvi deo susreta protekao je u veoma čvrstoj igri oba protivnika. Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Milanković u 11. minutu.

Nastavak susreta doneo je pravu goleadu. Cvetković je u 23. minutu duplirao prednost domaćih da bi Pajić u 25. minutu povisio na 3:0. Cvetković je svojim drugim pogotkom, u 29. minutu meča povisio na 4:0. Stojanović je u 30. minutu smanjio na 4:1, a Milanković je svojim drugim pogotkom doneo prednost domaćinu od 5:1 u 32. minutu. Samo dva minuta kasnije Milanković je ponovo zatresao mrežu gostiju za ubedlјivih 6:1. Ristić je u 36. minutu bio strelac za Nišlije čime je smanjio na 6:2. Do kraja susreta viđena su još dva pogotka u mreži „Vinter Sporta“. Najpre je Cvetković iz kaznenog udarca sa 10 metara povisio na 7:2, da bi Jovanović u 40. minutu pogodio za konačnih i ubedlјivih 8:2 u korist „Cirkuzanata“.