Vesti Futsal / Futsal: Poraz od lidera prvenstva

Fudbaleri FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca poraženi su pred svojim navijačima u sportskoj hali „Breza“ od glavnog kandidata za osvajanje titule – ekipe KMF „Euro Motus“.

Početak utakmice protekao je u ravnopravnoj igri obe ekipe, pri čemu su Gornjomilanovčani odlično parirali lideru na tabeli. Na gol se čekalo sve do 15. minuta, kada je Krasnić zatresao mrežu domaćih za 0:1. Na 0:2 povisio je Kopanja, što je bio i konačan rezultat nakon prvih 20 minuta.

U nastavku utakmice rutinska partija Beograđana koji su golovima Filipovića u 23. i Živića u 31. minutu došli do pobede od 0:4 pred odlučujući meč za titulu protiv „Ekonomca“.

„Cirkuzantima“ ostaju male šanse za opstanak u elitnom društvu, a narednog vikenda sledi teško gostovanje ekipi „FON“-a u Beogradu.