Vesti Futsal / Futsal: Goleada u „Brezi“ za nova tri boda

Fudbaleri FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca zabeležili su ubedljivu pobedu u utakmici 17. kola Prve futsal lige Srbije.

Pred oko 200 ljubitelja futsala u sportskoj hali „Breza“ savladana je ekipa KMF „Nova Pazova“ iz Nove Pazove.

„Cirkuzanti“ su krenuli silovito od samog početka utakmice. Već u 2. minutu Rakić je zatresao mreža gostiju. Pajić je u 8. minutu duplirao prednost, a Sredojević u 16. povisio na 3:0, što je bio rezultat nakon prvih 20 minuta susreta.

Slična sutuacija na terenu bila je i u nastavku susreta. Domaći su u 22. minutu, golom Aleksandra Nikolića, došli do prednosti od 4:0. Milanković je u 28. minutu povisio na 5:0, a svoj prvi pogodak Pazovčani postižu u 30. minutu. Strelac je bio Ramadani. Aleksandar Nikolić je, u 32. minutu, svojim drugim pogotkom doneo prednost „Cirkuzantima“ od 6:1. Na 6:2 smanjio je Denić u 34. minutu, a samo dva minuta kasnije Dušan Nikolić je pogodio za konačnih i ubedljivih 7:2.

FK „Metalac Kolorado“: Teofilović, Rakić 1, Vukašinović, Nikolić A. 2, Pajić 1, Sredojević 1, Lalić (k), Nikolić D. 1, Milanković 1, Spasojević, Urošević, Maksimović. Trener: Ivan Vuksanović

KMF „Nova Pazova“: Stojnić (k), Denić 1, Božić, Inajetović, Kukolj, Janković, Borisavljević, Ramadani 1, Turukalo, Kusovac, Tomić, Majković. Trener: Đorđe Pantelić

Sudije: Goran Radulović, Marko Cvetković i Aleksandar Minić.

Delegat: Nebojša Ristić.