Vesti Futsal / Futsal: Nova pobeda „Cirkuzanata“

Fudbaleri FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca zabeležili su vrednu pobedu u borbi za opstanak u utakmici 15. kola Prve futsal lige Srbije.

Na parketu hale „Breza“ savladan je KMF „Jastrebac“ iz Blaca rezultatom 3:1.

Prvo poluvreme proteklo je u izuzetno borbenoj i čvrstoj igri obe ekipe. Mreža se prvi put zatresla u 17. minutu kada je igrač domaćih Nikolić doveo „Kolorado“ u vođstvo od 1:0. Samo minut kasnije Trojanović je izjednačio pa se pri rezultatu 1:1 otišlo na predah.

U nastavku susreta slična situacija na terenu. Borbena igra nakon koje su Gornjomilanovčani uspeli da slome otpor „Jastrebca“. Najpre je Rakić u 36. minutu doneo novu prednost „Cirkuzantima“, a Nikolić, svojim drugim pogotkom na ovom susretu, osigurao 3 boda u teškoj i neizvesnoj borbi za opstanak.