Vesti Futsal / Futsal: Pobeda „Cirkuzanata“ u dramatičnom susretu

Fudbaleri Futsal kluba „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca odigrali su utakmicu 13. kola Prve futsal lige protiv KMF „Deus“ iz Sremske Mitrovice.

Veoma uzbudlјiv i neizvesan meč odigran je u sportskoj hali „Breza“ pred oko 400 gledalaca, a završen je pobedom domaće ekipe rezultatom 4:3.

Već na početku susreta šok za domaće. Gosti su golom Sladojevića u 2. minutu susreta došli do prednosti. Novi „hladan tuš“ usledio je u 9. minutu. Prednost „Deusa“ duplirao je Sinić. Gornjomilanovčani uspevaju da se oporave od šoka i golovima Milankovića u 16. i Nikolića u 19. minutu anuliraju prednost gostiju, što je bio konačan rezultat nakon prvih 20 minuta igre.

U nastavku mnogo bolјa igra „Cirkuzanata“. Domaći su golom Rakića došli do prednosti od 3:2 u 25. minutu susreta, a samo 8 minuta kasnije isti igrač je udvostručio prednost za veliku radost na tribinama „Breze“. Mitrovčani su do kraja susreta uspeli da ublaže poraz golom Jovanovića u 35. minutu za konačnih 4:3

FK „Metalac Kolorado“: Teofilović, Nikolić Aleksandar 1, Sredojević, Rakić 2, Milanković 1, Lazarević, Petrović Nemanja, Pajić, Lalić, Vukašinović, Nikolić Dušan, Spasojević, Petrović Stefan, Urošević. Trener: Ivan Vuksanović

KMF „Deus“: Đokić, Živanović Aleksandar, Sladojević 1, Jovanović Zoran, Jovanović Goran 1, Sinić 1, Živanović Bratislav, Macanović, Miražić, Petrović, Radović, Dragić, Todić. Trener: Ratko Grabić

Sudije: Nebojša Panić, Predrag Lazarević i Bojan Bogdanović.

Delegat: Tomislav Jakovlјević.