Vesti Futsal / Poznati polufinalisti „Trofeja Gornjeg Milanovca 2016“

Sinoć su u sportskoj hali „Breza“ odigrane preostale četiri četvrtfinalne utakmice u omladinskoj i juniorskoj konkurenciji na „Trofeju Gornjeg Milanovca 2016“.

Prvi meč kod omladinaca pripao je ekipi „Tehno Car“, koja je bila bolji protivnik u duelu protiv „Caffe Escobar“. Konačan rezultat meča bio je 3:1.

Drugi meč jučeranjeg programa, takođe u konkurenciji omladinaca, odigran je između gornjomilanovačkih ekipa „Metalac Kolorado“ i „Elektro servis Miki“. Kao i u grupnoj fazi, ekipa „Elektro servis Miki“ zabeležila je trijumf i plasirala se u polufinale. Meč je završen rezultatom 3:7 (poluvreme 0:3).

U seniorskoj konkurenciji, prvi meč odigral su čačanske ekipe „SK Soccer Attrium“ i „Via Vostok“. Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri obe ekipe. U nastavku potpuno drugačija slika na terenu. Apsolutna dominacija „SK Soccer Attrium“ za konačnih i ubedljivih 7:2.

Poslednji duel jučerašnjeg programa odigrale su gornjomilanovačke ekipe „Caffe Trim“ i „Autoinport“. Izuzetno napet i uzbudljiv meč završen je u korist ekipe „Autoinport“ rezultatom 1:3.

Večeras, 24. decembra 2016. godine, igraju se polufinalni mečevi.