Vesti Futsal / Futsal: Šok u poslednjim trenucima utakmice

Utakmica 10. kola Prve futsal lige Srbije između FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „FON“ iz Beograda odigrana je preksinoć u sportskoj hali „Breza“.

Početak susreta za „Ciruzante“ bio je kakav se samo poželeti može. Stojković je u 7.minutu doneo prednost Gornjomilanovčanima, koju je duplirao Vukašinović golom u 14. minutu meča. Samo minut kasnije, pogotkom Cvetkovića, gosti uspevaju da smanje prednost „Kolorada“ na 2:1 pa se pri tom rezultatu otišlo na predah.

U nastavku susreta mreže su mirovale sve do 31. minuta. Jovanović je tada uspeo da zatrese mrežu Beograđana za 3:1, a u istom minutu Petrov je pogodio za 3:2. Kada su svi u hali očekivali nova tri boda „Cirkuzanata“ usledio je veliki preokret. Najpre je Pešić u 40. minutu izjednačio na 3:3, a Stanković pred poslednji zvuk sirene pogodio za konačnih 3:4 i veliku radost gostiju.

FK „Metalac Kolorado“: Teofilović, Petrović, Vukašinović 1, Stojković 1, Jovanović 1, Maksimović, Spasojević, Milanković, Lalić, Radonjić, Pajić i Lazarević.

KMF „FON“: Filipović, Cvetković 1, Pešić 1, Stanković 1, Petrov 1, Manić, Kokotović, Jović, Manić, Đukanović, Šašmal, Arsić, Spajić i Erac.

U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva fudbaleri FK „Metalac Kolorado“ gostuju u Vrbasu ekipi KMF „Leteći Holanđanin“.