Vesti Futsal / Futsal: Podela bodova u „Brezi“

U prvoj utakmici 5. kola Prve futsal lige Srbije, odigranoj u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu, fudbaleri FK „Metalac Kolorado“ dočekali su ekipu KMF „Kalča“ iz Niša.

Oko 500 ljubitelja futsala imalo je priliku da uživa u izuzetno borbenoj i rezultatski neizvesnoj utakmici, koja je okončana podelom bodova.

Gornjomilanovčani su poveli u 11. minutu pogotkom Nikolića, a samo dva minuta kasnije gosti su izjednačili. Strelac je bio Stanković.

U nastavku susreta obe ekipe su imale svoje šanse, ali mreže su mirovale. Treba pomenuti i kazneni udarac Nišlija u 36. minutu, koji gosti nisu uspeli da iskoriste, pa je meč završen nerešenim rezultatom 1:1.

FK „Metalac Kolorado“: Teofilović, Nemanja Petrović, Vukašinović, Milanković, Lalić, Spasojević, Stojković, Stefan Petrović, Nikolić, Radonjić, Maksimović, Jovanović, Lazarević. Trener: Ivan Vuksanović

KMF „Kalča“: Milan Đorđević, Nikola D. Stanković, Miloš Đorđević, Ilić, Živadinović, Janković, Vrzić, Ristić, Dušan Stanković, Nikola V. Stanković, Matejev, Miljković, Dušanić, Pavlović.