Vesti Futsal / Futsal: Goleada u „Brezi“

Meč 14. kola Druge futsal lige – grupa Zapad, u kome su snage odmerili FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „Župski Rubin“ iz Prijepolja, odigran je sinoć u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu.

„Cirkuzanti“ su od samog početka susreta krenuli sa maksimalno angažovanom igrom pa je Stefan Petrović u 6. minutu načeo mrežu „Župskog Rubina“. Isti igrač je u 7. minutu duplirao prednost, a onda su se golovi ređali kao na filmskoj traci. Filipović u 9, Stefan Petrović u 10. i 11. minutu, Sejdić u 11. i 12. minutu, Živanić u 14, ponovo Filipović u 17. i Sredojević u 20. minutu rešetali su mrežu gostiju. Jedini pogodak za goste u prvih 20. minuta susreta postigao je Milićević u 18. minutu. Na odmor se otišlo sa rezultatom 10:1.

U nastavku susreta slična slika na terenu. Gornjomilanovčani nastavljaju sa čvrstom i sigurnom igrom pa se u drugih 20 minuta mreža gostiju tresla još 7 puta. Stefan Petrović u 21, Lalić u 23, Nikolić u 25, Sredojević u 26, Vukašinović u 35, ponovo Sredojević u 37. minutu i Vukašinović u 40. minutu bili su strelci za „Metalac Kolorado“, dok je jedini strelac u nastavku za goste bio Nestorović u 26. minutu.

Treba istaći da gosti nisu nastupili u punom sastavu na ovom meču, ali to ni malo ne umanjuje uspeh domaćih fubalera koji su na kraju slavili ubedljim rezultatom 17:2.

FK „Metalac Kolorado“: Teofilović, Sejdić 2, Vukašinović 2, Sredojević 3, Milanković, Maksimović, Nikolić 1, Lazarević, Filipović 2, Živanić 1, Lalić 1, Stefan Petrović 5. Trener: Ivan Vuksanović; Pomoćni trener: Nikola Jovanović.

KMF „Župski Rubin“: Popadić, Milićević 1, Nestorović 1, Malagić, Lazarević.

Sudije: Jovan Pajović iz Čačka i Bojan Burojević iz Gornjeg Milanovca.

Delegat: Rajko Nikitović iz Čačka.