Vesti Futsal / Dvanaesti dan turnira „Trofej Gornjeg Milanovca“

Pretposlednjeg dana turnira, u ponedelјak, 28. decembra 2015. godine, dobijeni su finalisti na „Trofeju Gornjeg Milanovca 2015“.

Sve informacije u vezi sa turnirom u malom fudbalu „Trofej Gornjeg Milanovca 2015“ možete videti na adresi: Trofej Gornjeg Milanovca 2015.

Uvertiru u dva izuzetno neizvesna, kvalitetna i uzbudlјiva meča pružili su najmlađi. Snage su, u revijalnom meču, odmerile ekipe „Metalac“ i „Junior Soker“. „Junior Soker“ je zabeležio pobedu rezultatom 2:3.

Prvi polufinalni meč u seniorskoj konkurenciji odigrale su ekipe „Reks trans“ iz Ivanjice i „SK Soccer Attrium“ iz Čačka. Nakon prvih 20 minuta Čačani su imali prednost od 0:1, ali su igrači ekipe „Reks trans“ uspeli da izjednače u nastavku pa je prvi finalista dobijen nakon izvođenja penala. Ivanjičani su bili uspešniji protivnik nakon 5 serija, čime su postali prvi učesnik velikog finala.

I dugi polufinalni meč između ekipa „Inter trans Panda“ iz Gornjeg Milanovca i „Veseli drugari“ iz Čačka bio je veoma interesantan i neizvestan do samog kraja. Gornjomilanovčani su nakon 20 minuta imali rezultat koji ih vodi u finale (2:1), ali su Čačani stigli do izjednačenja u nastavku. I u ovom meču „penal rulet“ je odlučivao o finalisti. Srećnija i spretnija bila je ekipa „Veseli drugari“.

Danas, 29. decembra 2015. godine, na programu je veliko finale „Trofeja Gornjeg Milanovca 2015“. Najpre će se odigrati mečevi za 3. mesto u omladinskoj i seniorskoj konkurenciji, a onda će snage u finalnim susretima najpre odmeriti omladinci. Veliko finale u seniorskoj konkurenciji zakazano je za 21:00 čas.