Vesti Futsal / Futsal: Trijumf „Cirkuzanata“ u derbiju

Derbi meč 8. kola Druge futsal lige – grupa „Zapad“ između FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „Ivanjica“ iz Ivanjice odigran je u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu.

Oko 250 gledalaca imalo je priliku da uživa u odličnoj igri obe ekipe.

Prvo poluvreme proteklo je u izuzetno čvrstoj igri obe ekipe, ali su mreže mirovale.

U nastavku susreta još veća borba, ali i 5 prelepih golova. Najpre su domaći fudbaleri poveli u 21. minutu golom kapitena Lalića, da bi gosti izjednačili nakon samo 2 minuta. Strelac je bio Radonjić. Ivanković je u 36. minutu doneo veliku radost Gornjomilanovčanima. Gosti su tada krenuli na sve ili ništa, sa 5 igrača u polјu, što su naši fudbaleri vešto iskoristili i golovima Lalića u 39. i Sredojevića u 40. minutu zabeležili pobedu konačnim rezultatom 4:1.

Sa ova tri boda fudbaleri KMF „Metalac Kolorado“ zadržali su lidersku poziciju na prvenstvenoj tabeli pred gostovanje poslednjeplasiranoj ekipi „Krčagova“.

FK „Metalac Kolorado“: Lazarević, Nikolić, Milanković, Sredojević 1, Živanić, Petrović Nemanja, Sejdić, Ivanković 1, Lalić (k) 2, Maksimović, Petrović Stefan. Trener: Ivan Vuksanović; Pomoćni trener: Nikola Jovanović

KMF „Ivanjica“: Gavrilović, Marinović, Radonjić 1, Kolaković, Lišanin, Milosavlјević, Rozgić, Mizdraković, Milovanović, Dramićanin, Krivokuća. Trener: Vidan Bojović

Sudije: Dragan Radisavčević iz Kralјeva i Jovan Pajović iz Čačka.

Delegat: Dejan Prodanović iz Kragujevca.