Vesti Futsal / Futsal: Nova ubedlјiva pobeda „Cirkuzanata“

Utakmica 6. kola Druge futsal lige – Zapad između FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „Raška“ iz Raške odigrana je u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu, pred oko 100 gledalaca.

Fudbaleri FK „Metalac Kolorado“ odigrali su još jedan fantastičan meč i zabeležili ubedlјivu pobedu rezultatom 8:4, kojom su se osamostalili na drugom mestu prvenstvene tabele.

Već od prvog minuta moglo je da se pretpostavi ko će biti pobednik ovog duela. Sredojević je u 5. minutu doneo prednost domaćoj ekipi, ali je nakon 3. minuta izjednačio Komlјenović. Do kraja prvog poluvremena viđena su još 4 gola u mreži „Raške“. Sredojević u 11. minutu, Sejdić u 17, Milanković u 18. i 20. minutu bili su strelci za domaćina nakon prvih 20 minuta.

U nastavku susreta igrači „Metalac Kolorada“ nastavlјaju u furioznom ritmu. Strelci do kraja meča za domaću Gornjomilanovčane bili su Nemanja Petrović u 27. minutu, Sredojević u 37. i Vukašinović u 38. minutu iz kaznenog udarca. Čast gostiju odbranili su Andijanić (37. minut), Drmanac (39. minut) i Komlјenović (40. minut iz kaznenog udarca).

FK „Metalac Kolorado“: Lazarević, Lalić (k), Milanković 2, Sredojević 3, Vukašinović 1, Sejdić 1, Nemanja Petrović 1, Stefan Petrović, Ivanković, Živanić, Nikolić, Maksimović. Trener: Ivan Vuksanović; Pomoćni trener: Nikola Jovanović

KMF „Raška“: Pantović, Andrijanić 1, Komlјenović 2, Kostić, Drmanac 1, Jovanović, Šćelović. Trener: Sneško Komlјenović; Pomoćni trener: Gordan Pantović

Sudije: Bojan Bogdanović iz Čačka i Bojan Burojević iz Goričana.

Delegat: Rajko Nikitović iz Čačka.