Vesti Futsal / Futsal: Podela bodova u „Brezi“

Meč 4. kola Druge futsal lige – Zapad za seniore između FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „Ekonomac B“ iz Kragujevca odigran je sinoć pred oko 150 gledalaca u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu.

U ovom meču sreća nije bila naklonjena fudbalerima „Metalac Kolorada“ pa je meč završen nerešenim rezultatom 2:2.

Prvo poluvreme proteklo je u čvrstoj i borbenoj igri obe ekipe. Gornjomilanovčani su imali terensku inicijativu koja je materijalizovana u 17. minutu iz kaznenog udarca. Strelac vodećeg gola za „Cirkuzante“ bio je Stefan Petrović. To je, ujedno, bio i rezultat nakon prvih 20 minuta susreta.

U nastavku znatno više varnica i rezultatske neizvesnosti. Najpre su gosti izjednačili na 1:1 u 29. minutu golom Rakića, da bi dakon 2 minuta igrači „Metalac Kolorada“ ponovo došli do prednosti. Strelac je bio Nikolić. Pred sam kraj meča, u 37. minutu, pad koncentracije domaćih što Kragujevčani vešto koriste i uspevaju da, golom Antića, izjednače za konačnih 2:2.

FK „Metalac Kolorado“: Maksimović, Nikolić 1, Milanković, Lalić (k), Petrović Stefan 1, Petrović Nemanja, Vukašinović, Ivanković, Živanić, Sredojević, Lazarević. Trener: Ivan Vuksanović; Pomoćni trener: Nikola Jovanović

KMF „Ekonomac B“: Milenković, Lazović, Vuletić, Tanasković, Rakić (k) 1, Avramović, Ristić, Stojčevski, Antić 1, Govedarević, Dinčić, Eterović. Trener: Ivica Marinkovć; Pomoćni trener: Branislav Đukić

Sudije: Vladimir Stojanović i Vojkan Kokošar iz Valjeva.

Delegat: Rajko Nikitović iz Čačka.