Vesti Futsal / Futsal (kup): Odlična igra Metalac Kolorada

Sinoć je u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu, odigrana utakmica Kupa Srbije u futsalu između FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „Ekonomac B“ iz Kragujevca.

Gornjomilanovčani su od prvog sudijskog zvižduka nagovestili da će biti bolji protivnik u ovom duelu. Već u prvom minutu Vukašinović je doneo prednost ekipi „Metalac Kolorada“. Prednost je duplirao Milanković u 14. minutu susreta pa se na odmor otišlo rezultatom 2:0 u korist domaće ekipe.

I u nastavku fantastična igra „Cirkuzanata“. Gosti su uspeli samo da priprete u 29. minutu kada je Milanković postigao auto-gol. Nakon toga dva brza pogotka domaćih za konačnih 4:1. Strelci su bili Vukašinović u 38. i Petrović Stefan u 39. minutu iz kaznenog udarca.

KMF „Metalac Kolorado“: Maksimović, Živanić, Nikolić, Milanković 1 (1 AG), Vukašinović 2, Lalić (k), Petrović Nemanja, Petrović Stefan 1, Ivanković, Sredojević, Lazarević. Trener: Ivan Vuksanović; Pomoćni trener: Nikola Jovanović

KMF „Ekonomac B“: Milenković, Lazović, Tanasković, Eterović, Rakić, Ristić, Trajković, Stojčevski, Antić, Govedarević, Vuletić, Dinčić, Avramović. Trener: Ivica Marinković

Sudije: Aleksandar Jakšić iz Gornjeg Milanovca i Bojan Savić iz Kragujevca.

Delegat: Saša Mijatović iz Kragujevca.