Vesti Futsal / Futsal: Ubedljiva pobeda Metalac Kolorada

Utakmica 2. kola Druge futsal lige – Zapad između FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „Aranđelovac“ iz Aranđelovca odigrana je u petak , 30. oktobra 2015. godine, u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu.

U prvih 15 minuta susreta mreže su mirovale, a onda su golovima Živanića u 16. i Nikolića u 18. minutu „Cirkuzanti“ došli do prednosti od 2:0 nakon prvog poluvremena.

U nastavku susreta golovi su se ređali „kao na traci“. Domaći fudbaleri su rešetali mrežu Aranđelovčana. Nemanja Petrović u 22. minutu, Vukašinović u 23. i 40. minutu, Sredojević u 28. i 40. minutu, Stefan Petrović u 30. i 37. minutu, Milanković u 32. i Lalić u 39. minutu bili su strelci za FK „Metalac Kolorado“ na ovom meču.

Potpunu katastrofu gostiju sprečili su dvostruki strelac Simonović (30. i 40. minut) i Jovičić (39. minut).

FK „Metalac Kolorado“: Maksimović, Petrović Stefan 2, Ivanković, Petrović Nemanja 1, Milanković 1, Lalić (k) 1, Vukašinović 2, Živanić 1, Nikolić 1, Radovanović, Sredojević 2, Lazarević. Trener: Ivan Vuksanović; Pomoćni trener: Nikola Jovanović; Predstavnik kluba: Miloš Radojičić

KMF „Aranđelovac“: Radulović (k), Jovičić 1, Gajić, Milovančević, Simonović 2, Mastilović, Zujalović. Trener: Goran Manojlović; Pomoćni trener: Dejan Dimitrijević.

Sudije: Dragan Radisavčević iz Kraljeva i Bojan Bogdanović iz Čačka.

Delegat: Miloš Pavlović iz Kraljeva.