Vesti Futsal / Futsal: Metalac Kolorado – Fontana 4:4

Izuzetno uzbudlјiv i neizvestan meč odigrale su ekipe FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca i KMF „Fontana“ iz Čačka u 1. kolu Druge futsal lige – Zapad.

Oko 250 lјubitelјa futsala uživalo je u majstorijama igrača obe ekipe.

Fudbaleri „Metalac Kolorada“ su u 9. minutu došli do prednosti golom Petrovića, ali su Čačani anulirali prednost nakon samo 2 minuta. Strelac za „Fontanu“ bio je Milorad Jovanović. Rezultat nakon prvih 20 minuta susreta bio je 1:1.

U nastavku igre Petrović svojim drugim pogotkom u 24. minutu dovodi Gornjomilanovčane u vođstvo od 2:1. Gosti iz Čačka tada uspevaju da naprave potpuni rezultatski preokret. Golovima Nemanje Jovanovića, Spasojevića i Ristanovića „Fontana“ dolazi do prednosti od 2:4.

Kada su svi u hali „Breza“ pomislili da je meč rešen, naši fudbaleri su u furioznoj završnici uspeli da dođu do boda. Najpre je Lalić u 36. minutu smanjio na 3:4, da bi u poslednjim sekundama meča Sredojević „bombom“ sa distance pocepao mrežu Čačana za konačnih 4:4.